Hop's Zacian ex #193 Pokemon SV Black Star Promos
oversizedHop's Zacian ex 193/304 pris – Sålda priser & aktuella annonser
Kortinformation
- Pokémon
- Hop's Zacian ex
- Nummer
- #193 / 304
- Set
- SV Black Star Promos
- Sällsynthet
- Promo
- HP
- 230
- Typ
- Metal
- Steg
- Basic
- Reträtt
- 2
- Illustratör
- PLANETA Mochizuki
- Reglering
- I
Insta-Strike
30This attack also does 30 damage to 1 of your opponent's Benched Pokémon. (Don't apply Weakness and Resistance for Benched Pokémon.)
Brave Slash
240During your next turn, this Pokémon can't use Brave Slash.
Marknadsprisöversikt för Hop's Zacian ex #193 från SV Black Star Promos
Nuvarande pris
På Cardmarket prissätts Hop's Zacian ex (SV Black Star Promos) till €0.52 i Good-skick just nu. I Near Mint-skick ligger priset på ungefär €0.77.
Pristrend
Hop's Zacian ex handlas 7% under sitt 30-dagarsgenomsnitt, vilket kan tyda på att marknaden kyls av.
Prishistorik (90 dagar)
Prishistoriken visar att Hop's Zacian ex rört sig mellan €0.48 och €1 de senaste 3 månaderna. Priset ligger nu mitt i spannet.
Priser per skick
Beroende på skick kan du betala allt från €0.41 (PO) till €2 (MT) för Hop's Zacian ex.
Köp- eller säljläge?
Med fallande priser kan samlare vilja hålla koll på Hop's Zacian ex för ett vältimat köp.






